Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 03. Sep, 2014.god.
Loading...

Tema: Aspekti sa ascedentom  (Pročitano 7714 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +5
Odg: Aspekti sa ascedentom
« Odgovor #10 poslato: 09:11:29, 13.Avg.2012. »
ok,ali neke moje ortakinje imaju saturn,neptun i uran na asc..njima je jako tesko da same sebe vide i definisu,a cesto imaju drugacije misljenje o sebi,od onoga sto drugi primecuju

Ja nemam nista na asc. sta to znaci?
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

• Redovni posetilac
  • **
  • Ugled: +5
« Odgovor #11 poslato: 09:14:56, 13.Avg.2012. »
Jupiter opposite ASC, Venera opposite ASC, Mars u kvadratu s ASC, pluton trigon asc

PL / ASC:
Intenzitet, duboka privatnost, i prodorna pronicljivost daju ton celokupnom pristupu zhivotu.
Preobrazhenje i kompulsivne energije sastavni su deo nachina izrazhavanja: jaka snaga volje za dobro ili loshe.

Ovo je skroz tacno.
« Najnovija izmena:: 09:17:56, 13.Avg.2012. PantaRei92 »
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

• Ugledan član
  • Ugled: +34
« Odgovor #12 poslato: 09:39:32, 13.Avg.2012. »
Moji aspekti sa asc: Mo180Asc, So120Asc i Sa120Asc. Najbliži mom asc je Saturnov aspekt, mislim da je egzaktan, a za So i Mo je veći orbis, tako da Saturn u mnogome opisuje mene kao osobu. Odgovorna sam, ozbiljna, predana onome što radi, imam pomoć muških autoriteta. Što se tiče fizičkog izgleda, ten mi je biljel za čudo nije taman, sem kad pocrnim, mislim da mi je Sa dao kovrđavu tamnu kosu i skladnu građu, ali ozbiljnu facu i pomalo nadmen stav, što je samo fasada ;)

• Redovni posetilac
  • **
  • Ugled: +14
« Odgovor #13 poslato: 06:15:34, 21.Sep.2012. »
jupiter konjukcija asc,venera sekstil asc,uran i neptun opozicija asc,pluton trigon asc,kiron konjukcija asc i mars kvadrat asc to je orbis 6 ne znam uzima li se u obzir za mars?

• System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +113
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #14 poslato: 16:23:18, 22.Sep.2012. »
To najbolje mozete da vidite iz vaseg karaktera...
Sto su aspekti egzaktniji, vise se osecaju...
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Ugledan član
« Odgovor #15 poslato: 17:34:31, 22.Sep.2012. »
Jeste, meni je Saturn u egzaktnom trigonu sa ascedentom, tako da imam sve osobine Saturna, i dobre i lose...i fizicki i psihicki. Samo ne nosim sesir...
« Najnovija izmena:: 17:39:07, 22.Sep.2012. bielenda »

• Ugledan član
  • Ugled: +30
« Odgovor #16 poslato: 18:06:50, 22.Sep.2012. »
Ja nemam nista na asc. sta to znaci?

Da trebas da gledas planetu vladaricu Asc i dispozitore  ;)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

• Redovni posetilac
  • **
  • Ugled: +14
« Odgovor #17 poslato: 05:55:25, 04.Feb.2013. »
kako djeluje kvadrat plutona iz skorpije na asc aplikaciono sa orbisom 1 stepen? jer nemam nijednu licnu planetu u skorpiji,a skorpionske odlike itekako prepoznajem kod sebe? Ovo me bas zanima,kako se manifestuje i na psihickom i fizickom planu,a na internetu ne mogu da nadjem nista...

• Pričalica
« Odgovor #18 poslato: 15:50:04, 05.Feb.2013. »
60 venera a pošto je iz 10-e a i venera u vagi sa ovim strijelcem na asc nisam baš mila i nije naglašena ta umjetnička priroda više diplomatija a i to ako me volja iako je egzaktan aspekt.. trigon sa sjevernim mjesečevim čvorom za šta ne znam šta znači i kvadrat mjesec i nije dobro jer su mi osjećanja dosta zategnuta sama ne znam da ih provalim jer mjesec u djevici, više mi radi glava- uvijek. ali recimo da tražim dosta ljubavi od drugih a sama nisam baš otvorena ali to je jak kvadrat venere i neptuna..
“Karakter se ne može razviti kroz lakoću i mir. Jedino kroz iskušenja i patnju se duša može ojačati, vizija pojasniti, ambicija inspirisati i uspjeh postići.”

• Moderator
  • Ugled: +41
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #19 poslato: 18:13:21, 28.Sep.2013. »
kako djeluje kvadrat plutona iz skorpije na asc aplikaciono sa orbisom 1 stepen? jer nemam nijednu licnu planetu u skorpiji,a skorpionske odlike itekako prepoznajem kod sebe? Ovo me bas zanima,kako se manifestuje i na psihickom i fizickom planu,a na internetu ne mogu da nadjem nista...

Slicno kao Sunce kvadrat Pluton ali ima male razlike jer se ovo sada odnosi na vas podznak tj ascedent a ne znak tj Sunce.