Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 01. Avg, 2014.god.
Loading...

Tema: Alternativna medicina u lecenju raka  (Pročitano 12043 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +0
Alternativna medicina u lecenju raka
« poslato: 16:21:43, 30.Okt.2010. »
S obzirom da mi je tata oboleo od myelome mutiplex- jedne od mnogo vrsta leukemije...krenula sam u potragu za lekom. Posle kratkog vremena dosla sam do caja koji pravi jedna baka u Homoljskim planinama, ali ono sto mi je prilikom preuzimanja caja rekla, navelo me je da podrobnije ispitam tu metodu lecenja. Baka mi je inace rekla da bi trebalo da tati dajem i po kasiku petroleja-ili gasa za lampe. Onda sam pocela da ispitujem kako i koliko petrolej pomaze u lecenju od cancera. Tako sam nasla i ovaj tekst koji mozda moze i drugima da pomogne.

"Da alternativna medicina nema granica, dokazuje  slucaj iz Nemacke, gde se ljudi lece, verovali ili ne - petrolejom!
     Doktorka Paula Ganer, sa klinike "Jakob" na Majni, tvrdi da ko godišnje pije dvanaest dana zaredom po jednu kafenu kašicicu petroleja, nikad nece oboleti od raka, leukemije ili neke slicne teže bolesti. I sama dr Paula je bila u teškoj situaciji, kada je u 31. godini života obolela od raka creva. Operisana je, ali joj se rak proširio na bubrege i kada su lekari ustanovili da joj ne mogu pomoci otpustili su je iz bolnice. Tada joj je muž preporucio da uzima petrolej. I desilo se cudo: nakon samo tri dana ustala je iz kreveta, a posle šest nedelja dostigla je normalnu težinu i bivala sve zdravija. Od tada i ona sama obolelima, ali i zdravima preporucuje da piju petrolej i u svojoj evidenciji ima preko 2.000 slucajeva izlecenja od najtežih bolesti.
     Interesantan je i slucaj porodice Švarc, iz Berlina, koja je uvela praksu, da svakog petka svaki clan porodice uzima kocku šecera sa 15 kapi petroleja. Ovo rade vec 70 godina i nikada nisu bolovali, svi su zdravi i dugovecni.
     Petrolej ipak ima jedan veliki nedostatak, zbog kojeg nije uvedena njegova šira upotreba u lecenju: veoma je jeftin. A to, naravno ne odgovara mnogim lekarima i farmaceutskoj industriji, jer oni "žive" od najtežih bolesti koje napadaju covecanstvo. I sama dr Ganer je imala problema sa vlastima i cak je kažnjavana, ali je upotreba petroleja u nekim zemljama legalizovana za lecenje. Za sada u Švajcarskoj, Francuskoj, Poljskoj i Madarskoj, gde može da se nabavi apotekarski petrolej iz kojeg su odstranjeni neprijatni mirisi.
     Pa, izvolite, probajte. Davljenik se za slamku hvata, a bolestan covek za sve što može da mu pomogne. Deluje šašavo, ali ko zna - možda je delotvorno?
Prenošeno je sa kolena na koleno, a postoje i zapisi, da su Nemci upotrebu petroleja u zdravstvene svrhe preuzeli od nas Srba, tokom Prvog svetskog rata. Oslabljena Srbija, zbog Balkanskih ratova i rata protiv Turaka, ostavljena takoreci sama da se bori protiv tri velike oružane sile, bez osnovnih medicinskih sredstava i lekova za zbrinjavanje bolesnih i ranjenih, lek je potražila u petroleju. Bar onaj deo stanovništva u okupiranoj Srbiji i pripadnici vojske, kojima je petrolej bio dostupan.  "
Inace mom tati se krvna slika poboljsala nakon terapije petrolejem ali je pre neki dan zaglavio u bolnici jer je dobio upalu pluca, naravno svojom krivicom jer se nije pazio.P.S. Ovo nije reklama, vec pokusaj...kao sto neko rece, davljenik se hvata za slamku....

• Počasni član
  • Ugled: +1
Odg: Alternativna medicina u lecenju raka
« Odgovor #1 poslato: 21:46:47, 30.Okt.2010. »
Ninnasmart,znam kako ti je,moj tata je imao rak prostate i nažalost,izgubio je bitku,umro je pre 10 godina.To je i dalje najveća bol u mom životu.
Znam da se ljudi često okreću alternativnom lečenju,jer tradicionalna medicina ne leči uzrok,nego manifestacije bolesti.
I zato toliko mrzim rak.Uvek u nama što ostajemo izaziva osećaj krivice.Čuješ ovo,ono,i onda pomisliš,možda da smo to probali,možda bi bilo drugačije.Kad otkriju lek protiv raka,ja ću biti najsrećnija na svetu,da to zlo više nestane jednom zauvek.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #2 poslato: 22:23:37, 30.Okt.2010. »
Ninnasmart,znam kako ti je,moj tata je imao rak prostate i nažalost,izgubio je bitku,umro je pre 10 godina.To je i dalje najveća bol u mom životu.
Znam da se ljudi često okreću alternativnom lečenju,jer tradicionalna medicina ne leči uzrok,nego manifestacije bolesti.
I zato toliko mrzim rak.Uvek u nama što ostajemo izaziva osećaj krivice.Čuješ ovo,ono,i onda pomisliš,možda da smo to probali,možda bi bilo drugačije.Kad otkriju lek protiv raka,ja ću biti najsrećnija na svetu,da to zlo više nestane jednom zauvek.
Hvala na podrsci, znas kako kazu...Sapatnik ti moze biti samo onaj koji je patio istu muku. Ja verujem da lek postoji, ali kako bi medicina napredovala i farmaceutska industrija opstajala da nema onih kojima su namenjeni njihovi lekovi. I jedan savet za tebe...Nemoj u zivotu nista mrzeti...Sto god sam mrzela to me je i stiglo...Ne daj boze u tvom slucaju...jednostavno ignorisi to i nemoj razmisljati o raku kao ubici...Stres je nas najveci ubica...zato se moramo izboriti sa njim...pozzzzzzzzzzz

• Počasni član
« Odgovor #3 poslato: 22:28:49, 30.Okt.2010. »
Teško mi je  ne mrzeti tu pošast modernog doba...Slažem se,stres nas ubija,to je sigurno.
Želim ti sve najbolje u bitki koju vodite tvoj otac i ti,sve najbolje.I javljaj nam kako napreduje terapija petrolejom.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #4 poslato: 22:37:01, 30.Okt.2010. »
Teško mi je  ne mrzeti tu pošast modernog doba...Slažem se,stres nas ubija,to je sigurno.
Želim ti sve najbolje u bitki koju vodite tvoj otac i ti,sve najbolje.I javljaj nam kako napreduje terapija petrolejom.
Hocu...Javljacu...a veruj da cu ovih dan i sama probati, bas kao sto je ona doktorka preporucila zdravima...12 dana po jednu kasiku...ma ne moze mi nista faliti..preventive radi..A tati cu cim se vrati iz bolnice nastaviti da dajem, jer ipak on nema sta izgubiti...a ipak ima tek 64god..

• Počasni član
« Odgovor #5 poslato: 22:39:47, 30.Okt.2010. »
Uz tebe smo (mah:mah)

• Tek registrovan
« Odgovor #6 poslato: 20:11:21, 15.Apr.2012. »
I sta na kraju bi sa tim petrolejom? Imam slican problem  :( :(

• Korisnik
  • *
  • Pol: Muško
« Odgovor #7 poslato: 23:09:14, 15.Apr.2012. »
I mene interesuje, sta bi sa lecenjem?

• Moderator
  • Ugled: +38
« Odgovor #8 poslato: 18:41:13, 18.Jul.2013. »
Kazu kostice kajsije su isto korisne kod ovog problema.Kao i kozje mleko, mada kozje preoprucuju kod respiratornih problema blazih, da li kod tezih slucajeva ne znam ali u svakom slucaju koristi