Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 20. Apr, 2014.god.
Loading...

Tema: Sunce konjukcija sekstil trigon Jupiter  (Pročitano 8410 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +83
  • :-)
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
Sunce konjukcija sekstil trigon Jupiter
« poslato: 15:25:08, 04.Feb.2009. »
Sunce trigon (sekstil) Jupiter

Sunce u trigonu (sekstilu) donosi dosta povoljnih situacija. Ovo su osobe koje uz pomoc ucenja i putovanja sticu mudrost. U toku zivota sticu skup misljenja i stavova koji u svom okruzenju dominira. Obicno ove osobe imaju potrebe da u svojoj okolini imaju mudre ljude koji ih mogu impresinoirati intelektualno ili duhovno. Uglavnom ovi ljude imaju zelju da stvore dobar utisak, "sirinu" razmisljanja i tolerantnost prema drugima koji nemaju ista razmisljanja kao i oni.

Autor: * Charobnjak *

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Novajlija
  • *
  • Ugled: +0
Odg: Sunce konjukcija sekstil trigon Jupiter
« Odgovor #1 poslato: 13:02:32, 27.Mar.2009. »

Sunce konjukcija Jupiter

Koryukcija joS bolje deluje od povoljnih aspekata, mada ne umanjuje loS uticaj negativnih aspekata, ukoliko ih ima. Dosta je sliCna trigonu i sekstilu, all ljude Cini aktivnijim i slavoljubivijim. PojaCana je sklonost ka filozofiji, literaturi, nauci i politici. Ovaj aspekt moze da ima jaCi materijalni efekat, pogotovo ako se nalazi u dobrom poloiaju sa Marsom koji mu pojaCava snagu i energiCnost.

Dammar

• Aktivan član
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +3
  • SuperLady
« Odgovor #2 poslato: 16:28:58, 17.Maj.2009. »
Sunce u konjukciji sa Jupiterom imaju ljudi rodjeni na velike praznike. Ovo je odlican aspekt, kao da imate jos jednog andjela cuvara (vise srece nego pameti). Oznacava i podrsku mocnih i uglednih ljudi.

• Urednički tim
  • Ugled: +30
« Odgovor #3 poslato: 17:20:42, 11.Dec.2009. »
kako se ponasa ta konjukcija u osmom polju u vagi?koliko stiti na polju zdravlja

• Pričalica
  • Ugled: +1
« Odgovor #4 poslato: 02:17:38, 12.Dec.2009. »
Sunce u konjukciji sa Jupiterom imaju ljudi rodjeni na velike praznike. Ovo je odlican aspekt, kao da imate jos jednog andjela cuvara (vise srece nego pameti). Oznacava i podrsku mocnih i uglednih ljudi.
Sta smatras pod velikim praznicima? Meni je So.na `4 Skorpije. Negde sam procitala da je `3Skorpije-tkzv.stepen Svete Petke. Ja sam rodjena na Sv.Petku. Ajd sto me je to promasilo za `1, nego sto mi je i Jupiter na `23 Vage, pa mi je i ta konjukcija izmakla za `1.

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +3
  • SuperLady
« Odgovor #5 poslato: 22:05:13, 03.Apr.2010. »
Citat
Ja sam rodjena na Sv.Petku.
Mislila sam i na velike hriscanske praznike. To je to.

• Korisnik
  • *
  • Mačka
« Odgovor #6 poslato: 01:59:01, 12.Maj.2010. »
Mislila sam i na velike hriscanske praznike. To je to.
Istina, ja sam rođena na Veliki petak ;)
Šta je bedem, do široki zid?

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +1
« Odgovor #7 poslato: 22:04:36, 30.Maj.2010. »
Ovoje veoma jaka konstelacija. Govori obicno o uspjehu osobe koja ima ovaj aspekt, dalje sreca u svim Loto, sportskim prognozama, dobro zdravlje, jak imunoloski sistem, optimizam, entuzijazam, drustveno priznanje i visok polozaj, istinitost, pravednost, iskrenost, samopouzdanje i snazan Ego!

U horoskopu zene, sreca i bogastvo preko bracnog partnera.

U horoskopu muskarca, energican ali na miroljubiv i pozitivan nacin.
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!

Gete

• Korisnik
  • *
« Odgovor #8 poslato: 22:10:28, 23.Jul.2011. »
Koryukcija joS bolje deluje od povoljnih aspekata, mada ne umanjuje loS uticaj negativnih aspekata, ukoliko ih ima. Dosta je sliCna trigonu i sekstilu, all ljude Cini aktivnijim i slavoljubivijim. PojaCana je sklonost ka filozofiji, literaturi, nauci i politici. Ovaj aspekt moze da ima jaCi materijalni efekat, pogotovo ako se nalazi u dobrom poloiaju sa Marsom koji mu pojaCava snagu i energiCnost.
 tacno! :)
I da,uwek wise srece nego pameti :))) :-[
Don't worry,be happy :)

• System administrator
  • Ugled: +83
  • :-)
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #9 poslato: 14:16:39, 08.Avg.2011. »
I da,uwek wise srece nego pameti :))) :-[
Samo nemojte tu srecu da zloupotrebljavate  :)

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.