Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 20. Avg, 2014.god.
Loading...

Tema: Pocepane farmerke  (Pročitano 11583 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Moderator
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +41
Pocepane farmerke
« poslato: 21:09:41, 30.Mar.2010. »
Imate li u svom ormaru "pocepane" farmerke?Jesu li po vasem ukusu ili radije kupujete citave  :D farmerke?Da li ste nekad pokusale da "eksperimentisete" sa nekim starim farmerkama pa da od njih napravite ove danas "in" farmerke?

Pocepane farmerke su "in"
Farmerke u svim mogućim bojama i nijansama, brendirane ili "pijačarke" za svečane ili manje važne prilike - u svakom slučaju, one su u trendu već godinama, a njihova suverenost se prenosi i na sledeću modnu sezonu. Ako ste mislili da ste "pocepane" farmerke poslednji put u životu obukli početkom 90-ih godina prošlog veka - prevarili ste se. Svetski modni stilisti kao modnu zapovest vraćaju iscepane farmerke na naše ulice.

Jedna od super stvari kod rasparanih farmerki jeste da ih možete napraviti i sami. Nekoliko malenih porezotina na iznošenim farmerkama stari će komad odeće instant pretvoriti u novi vrući komad vaše garderobe.

(global fashion report)

• Pričalica
  • Ugled: +0
Odg: Pocepane farmerke
« Odgovor #1 poslato: 21:58:21, 30.Mar.2010. »
Za mlade mi je to simpaticno. Samo ne bas one preterano pocpane.  :)

Kako kaze ona pesma od Prljavog kazalista..."kad si mlad svako odelo dobro ti stoji...ma, svaka rana manje boli..." ;)

• Počasni član
  • Ugled: +7
« Odgovor #2 poslato: 22:18:34, 30.Mar.2010. »
Upravo shvatih - nemam ni jedne.. Samo, ni ne svidja mi se kombinacija kada su i iscepane i izbledele.. Bilo bi genijalno da su samo iscepane..
A eksperimentisala jesam, kad sam bila klinka, pa napravila silne rupe jer nikog nisam pitala kako se tp ustvari radi ;D
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

• Počasni član
  • Ugled: +1
« Odgovor #3 poslato: 22:18:49, 30.Mar.2010. »
Imam malo pocepane farmerke ali su takve kupljene,ne bih eksperimentisala da ih ja cepam ;D

• Poznata ličnost
« Odgovor #4 poslato: 15:07:45, 03.Jul.2010. »
hmmmmm..pa ne znam bas vise nosim sorcice, a farmerke koje imam su mi normalne, klasicne..pocjepane nisu bas moj stil ;) pa ih i ne nosim

• Pričalica
    • Charobnjak forum
« Odgovor #5 poslato: 15:29:05, 03.Jul.2010. »
Ja nisam ljubitelj farmerki pogotovo ne pocepanih ma koliko god da su popularne , nekako mi je to za srednjoškolke .... :mig:

• Elita
  • Ugled: +44
« Odgovor #6 poslato: 15:35:55, 03.Jul.2010. »
Def. nije za mene. ja volim klasicne farmerke, uske. Bez ikakvih rupica ili dodataka. 8)

• Moderator
  • Ugled: +41
« Odgovor #7 poslato: 15:47:17, 03.Jul.2010. »
Ima nekih meni zanimljivih modela pocepanih farmerki ali umereno u Zari...Samo sto jos nemam ni jedan takav model.Ali mi se svidjaju modeli kao na prvoj slici, farmerke sa leve strane...Bitno je samo da nisu mnogo "pocepane"  :P

• Počasni član
  • Ugled: +15
« Odgovor #8 poslato: 17:13:05, 03.Jul.2010. »
Meni se ne dopadaju pocepane farmerke  (*o*) . Kad su vec nove, daj da i izgledaju kao nove ;)
Imam jedne, malkice pocepane :p ali ih retko nosim. Nisam experimentisala niti cu.
« Najnovija izmena:: 16:41:34, 22.Sep.2010. Nale 83 »

• Ugledan član
  • Pol: Muško
  • Ugled: +0
« Odgovor #9 poslato: 17:14:46, 03.Jul.2010. »
Da Nale, Diplomatija i iscepane farmerice .
Auto je auto samo nek je Porsche