Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 24. Jul, 2014.god.
Loading...

Tema: Kako momak pokazuje da mu se svidjate  (Pročitano 8284 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +100
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
Kako momak pokazuje da mu se svidjate
« poslato: 15:28:15, 26.Jan.2009. »

Kako momak pokazuje da mu se devojka sviđa?

Pitanje iz naslova sebi je postavila mnogo koja devojka, ali univerzalan odgovor na njega ne postoji, jer nisu svi momci isti, pa ni njihovo ponašanje i način pokazivanja emocija neće biti isti. Mnogo je efikasnije, umesto uopštenog pitanja, obratiti pažnju na momka koji vas zanima i razmisliti kako bi neko kao on pokazao da mu se devojka dopada.

Ima dečaka koji su već izlazili s devojkama, ponešto su naučili o tome kako da im priđu, imaju dosta samopouzdanja i ne vole da budu nejasni u pristupu - takvi momci neretko priđu devojci i pitaju je da izađe s njima. Nekada će i dečaci koji zapravo nemaju samopouzdanja učiniti to isto - jeste da se boje odbijanja, ali se još više boje da samo čekaju i premišljaju se, i na kraju vide kako neko drugi izlazi s devojkom koja se njima sviđa, pa, zato da bi prestali da razmišljaju o svemu nelepom što bi moglo da se desi, jednostavno priđu i "urade to"; nekada pri tom deluju prilično nespretno.

Ima i stidljivijih momaka kojima je jako teško da skupe hrabrost i pokažu šta osećaju pred simpatijom. Boje se da će ih ona odbiti, da bi mogla da ih ismeje pred svojim drugaricama (a ima devojaka koje su zaista veoma neprijatne prilikom odbijanja) i pred njihovom sopstvenom "ekipom" koja stoji sa strane i posmatra, pa će ih posle toga još i ortaci "zezati"... Takvi stidljivi momci neretko će smesta ućutati čim devojka koja im se dopada prođe pored njih, izbegavaće njen pogled, možda se i preznojavati, iako su do pre nekoliko trenutaka opušteno pričali s prijateljima.

A ima i onih momaka koji nemaju ni najmanju predstavu o tome kako da pokažu devojci da im se dopada, i onda jednostavno pokušavaju da joj privuku pažnju na prvi način koji im padne na pamet, slično dečkiću u vrtiću koji devojčicu koja mu se dopada povuče za kikice, ili joj, u mlađim razredima osnovne škole, otme ili sakrije torbu, uzme neku njenu stvar pa da ona mora da ga juri, na bazenu je gurne u vodu... Ima dečaka koji i kad uđu u pubertet na sličan način privlače pažnju devojkama, "glupiraju" se, glavno da ih ona primeti.

U principu, ako se dečaku na neki način primetno promeni ponašanje čim se vi zateknete u njegovoj blizini, nije ravnodušan prema vama (u pozitivnom ili negativnom smislu, to je već drugo pitanje); u tu promenu ponašanja spada i kada se on upadljivo trudi da deluje kao da promene nema, kao da vas nije primetio, a inače se normalno pozdravlja sa svima koje zna. A izuzev toga, kako će tačno neki momak pokazati da mu se sviđate (ili pokušati da sakrije da mu se sviđate) razlikuje se od dečaka do dečaka.

Krstarica
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Pričalica
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +3
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
    • http://www.myspace.com/deadly__91
Odg: Kako momak pokazuje da mu se svidjate
« Odgovor #1 poslato: 21:01:05, 28.Jan.2009. »
haha tacno xD apsolutno

mada danas vise ne postoji pravilo ko kome treba da pridje, cak sta vise u vise slucajeva devojke su te koje prave prvi korak..a opet sve ovo sto pise za ponasanje decaka, zna da znaci i za cure...

ali cim primetite promene na osobi u vasem trenutnom okruzenju...to je to xD
...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer
Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...

• Počasni član
  • Ugled: +5
  • ~Sunshine~
« Odgovor #2 poslato: 15:21:45, 31.Jan.2009. »
Pa upravo to, razlikuje se od decka do decka... A pogotovo meni svaki decko se skroooz razlikovao od ostalih.
A ti stidljivi ne mogu da prodju kod mene. Mnogo me to nervira!
>:(
« Najnovija izmena:: 03:28:24, 03.Jun.2009. sunshine_Dijana »
~Sunshine~

• Redovni posetilac
  • **
  • Ugled: +0
« Odgovor #3 poslato: 16:06:01, 31.Jan.2009. »
Pa sad...U mom drustvu svi smo kao izrodi...Bas smo razliciti ali nikad nisam npr gledala toliko ekipu sa kojom je neko.Naravno,ima uticaja ali nije presudno.Sta ako je ta cura bas opustena,vesela i nasmejana a drustvo kulira :D...
Mislim da te razumem....ali trebalo bi vise da posmatras tu osobu koja ti se svidja,a onda i da porazgovaras,utisak moze da prevari a i drustvo...
Momak prvenstveno mora da pokaze da mu se svidjas kao licnost,samo ti i kad razgovaras i kad te pita nesto to mora da deluje kao da niko dr ne postoji...Drugo,provaljeni su cak i neki prilazi i dosta deluju jadno.Ako te interesuje pitaj nesto vezano za nju...ali specificno i videces koliko ce razgovor biti zanimljiv jer ce mozda i ta osoba postati tebi zanimljivija :D ili ces odmah shvatiti da to nije to.
Takodje je bitan detalj kad musko gleda u oci dok razgovarate a ne da samo odmerava telo...
Pogled sve govori,a dela dokazuju...

• Počasni član
  • Ugled: +5
  • ~Sunshine~
« Odgovor #4 poslato: 16:46:38, 31.Jan.2009. »
Pa sad...U mom drustvu svi smo kao izrodi...Bas smo razliciti ali nikad nisam npr gledala toliko ekipu sa kojom je neko.Naravno,ima uticaja ali nije presudno.Sta ako je ta cura bas opustena,vesela i nasmejana a drustvo kulira :D...
Mislim da te razumem....ali trebalo bi vise da posmatras tu osobu koja ti se svidja,a onda i da porazgovaras,utisak moze da prevari a i drustvo...
Momak prvenstveno mora da pokaze da mu se svidjas kao licnost,samo ti i kad razgovaras i kad te pita nesto to mora da deluje kao da niko dr ne postoji...Drugo,provaljeni su cak i neki prilazi i dosta deluju jadno.Ako te interesuje pitaj nesto vezano za nju...ali specificno i videces koliko ce razgovor biti zanimljiv jer ce mozda i ta osoba postati tebi zanimljivija :D ili ces odmah shvatiti da to nije to.
Takodje je bitan detalj kad musko gleda u oci dok razgovarate a ne da samo odmerava telo...
Pogled sve govori,a dela dokazuju...

Pa to jeste, ali ako za nesto ozbiljnije... Sad zavisi da li se ovde konkretno misli na svidjanje kao fizicka privlacnost ili nesto vise... Ako nesto vise, onda se u potpunosti slazem sa tobom! S tim sto i iz obicnog fizickog svidjanja moze nastati nesto puno vece! Bez obzira da li ce poceti kao gore navedeno...
« Najnovija izmena:: 03:28:51, 03.Jun.2009. sunshine_Dijana »
~Sunshine~

• Redovni posetilac
  • **
  • Ugled: +1
  • volim Paris
« Odgovor #5 poslato: 22:13:13, 02.Jun.2009. »
hahahah..baš te slatke .. :)
momak mi skoro nikad nije prišao ,...ako mu nisam dala povoda..pogledom,ili nekim komentarom...pokretom tela..
inače, davali su mi do znanja da im se dopadam...pogledima,pisamcima...pozivom na igru..napisanom pesmom samo za mene...pevanjem ispod prozora(oh kako romantično,ali jedan je i to uradio ,sa svojim bendom)kasnije ,stalnim posetama na radnom mestu..jedan..ustvari moj budući muž ,je žrtvovao svoj sopstveni zub ,(dao je da mu izvadim zub),samo da bih ga zapazila ,mada sam ga već zapazila...i tako... slatki su dečaci i devojčice- svih uzrasta...kad se udvaraju i kad startuju...
nikad ne reci nikad

• Počasni član
  • Ugled: +4
« Odgovor #6 poslato: 02:13:50, 23.Jul.2009. »
Jao koliko se vreme pormenulo i to sto si ti jupiter dozivela ima nekog smisla jer deluje bezbrizno...u danasnje vreme bre ovi momci napadni...nema tu cile mile...imaju fora na milion...zaboravio sam kuci autobus,ajde samnom da ga uzmem,neophodan mi je baš sad blink ili direktno kazu sta hoce bez mnogo okolišanja ,a da ne pricam za one koji ako ima se bas jakoo svidjas i mnogo bi da ti pokazu koliko te postuju zovu dva dana na kafe i picence do momenta kad bi da izadjete u gard nocu pa obrce turu za turom vodke  :pijani: ,misleci kako ces popustiti u obuzetosti alkhola i zaboraviti da ti se bas i ne dopada jer on drugaicje i nema samopouzdanja hm,hm /masta i kreativnost nula) a obozavam one kad nude kopaonik,zlaibor,grčku sa njihovim novim autom u svoj apartman od hiljadu kvadrata...sa ovima imam najcesce susrete. ili nas iz miloste zovu ribo, mačko, srce...možete nabrajati dalje  (rzm) jao da a novi trend SMS seks pokusaji na zadatu temu...ajoj pa postali su zavisnici,tako mi se cini jer svaki pokusa  kao preslikani su ...tako pokazuju kako im se svidjas...
L gresim?
« Najnovija izmena:: 02:15:59, 23.Jul.2009. lilka »