Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 21. Okt, 2014.god.
Loading...

Tema: ZTP red voznje  (Pročitano 4896 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +118
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
ZTP red voznje
« poslato: 15:59:43, 21.Mar.2010. »
Na ovoj adresi možete videti aktuelan red voznje srpskih zeleznica:

http://212.62.59.16/red_voznje1/rv_naslovnasrb.htm
« Najnovija izmena:: 15:35:35, 11.Okt.2010. * Čarobnjak * »
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
Odg: ZTP red voznje
« Odgovor #1 poslato: 15:37:02, 11.Okt.2010. »
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #2 poslato: 11:15:55, 09.Nov.2010. »
U zimskom redu vožnje železnicom, koji će se primenjivati od 12. decembra, biće izmenjen međunarodni putnički saobraćaj, pa vozovi na relaciji Niš - Bar neće saobraćati, objavljeno je u najnovijem broju informativnog lista Železnica Srbije "Pruga".

Neće saobraćati ni vozovi sa polaskom iz Beograda za Bar u 13:10 časova i polaskom iz Bara za Beograd u 06:00 časova.

Vozovi na relaciji Beograd - Sofija i Beograd - Solun će saobraćati kombinovano od Beograda do Niša i polaziće iz beogradske železničke stanice u 21:15 časova.

Pogranični saobraćaj između Železnica Srbije i rumunskih železnica je ukinut, a vozovi na relaciji Kikinda - Žombolja nisu planirani, jer nije postignut dogovor između železničkih uprava.

Izvor: www.mondo.rs

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #3 poslato: 19:45:37, 12.Dec.2010. »
Železnice Srbije su u ponoć prešle na novi red vožnje koji će važiti od danas do 10. decembra 2011. godine i po kome ravnaju sve železničke uprave u Evropi.