Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 24. Apr, 2014.god.
Loading...

Tema: Kombinacija boja  (Pročitano 5062 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Počasni član
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +4
Kombinacija boja
« poslato: 18:32:06, 20.Okt.2009. »
Da li vodite racuna o bojama koje nosite? Sta uglavnom uklapate? Koja boja je neizbežni detalj na vama? Da li boje menjate u zavisnosti od godisnjeg doba ili recimo raspoloženja?
« Najnovija izmena:: 01:05:53, 24.Okt.2009. lilka »

• Počasni član
  • Ugled: +1
Odg: Kombinacija boja
« Odgovor #1 poslato: 15:50:20, 27.Okt.2009. »
Vodim racuna o kombinovanju boja,trudim se da nema visem vise od tri boje na sebi.Za jesen su neizbezne crna i braon,malo ljubicaste i zelene...

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +3
  • SuperLady
« Odgovor #2 poslato: 16:57:18, 18.Apr.2010. »
Najcesce kombinujem crnu i belu, crnu i sivu, belu i sivu, sivu i zutu, crnu i bordo, teget i tirkiznu... Neizbezne su zimi crna i leti bela. Inace, ne menjam boje u zavisnosti od godisnjeg doba. (Uzasavam se kad s jeseni udjem u bilo koju prodavnicu i doceka me more braon, bez, crne, zemljane, maslinaste, smedje i samo tih nekih tmurnih boja...) Uglavnom odlucuje raspolozenje i trenutno stanje u ormaru. Kad sam bas-bas lepo raspolozena, posegnem za crvenim, purpurnim i ljubicastim stvarima.  :)

• Počasni član
  • Ugled: +7
« Odgovor #3 poslato: 14:56:19, 28.Apr.2010. »
U poslednje vreme mi se mnogo dopada kombinacija zute i braon boje.. I maslinaste i bele ili crne..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

• Moderator
  • Ugled: +30
« Odgovor #4 poslato: 18:13:23, 28.Apr.2010. »
Vodim racuna o tome, najcesce je to kombinacija bele i crne, crne i crvene, sive i crne...Uglavnom crnu kombinujem sa jos nekom u poslednje vreme
I naravno, jako mi je bitno da kojim slucajem ne iskombinujem crvenu i rozu, to ni pod razno ili teget i crnu npr.
Ranije sam volela dosta crnih stvari da nosim a sad je malo drugacije, pogotovo leti, obozavam one sarene haljinice i bela boja u poslednje vreme mi je dosta zanimljiva, a crna kao neizbezna uvek bila i ostala

• Počasni član
  • Ugled: +15
« Odgovor #5 poslato: 22:51:14, 19.Avg.2010. »
Naravno da vodim racuna o bojama koje su na meni :)
Ono sto je zanimljivo je da ne volim da nosim nista crno (ni sivo), a vidim da vecina kombinuje upravo sa tom bojom.
Bela, plava, roza, ljubicasta, sve pastelne boje ... uvek se napravi lepa kombinacija ili dve boje ili sa nijansama iste boje.

• Poznata ličnost
  • Ugled: +0
« Odgovor #6 poslato: 20:51:57, 20.Avg.2010. »
Siva je bas super, volim sve nijanse, i volim kad sljasti, volim zlatnu, srebrenu, bijelu, crnu, bez, plavu, smedju, pink, ljubicastu, zelenu, nema granica..ja volim boje i kombinujem ih zavisno od raspolozenja, ne drzim se striktno jedne boje i volim sve nijanse, jedino narandzasta mi nije po volji i zuta..mada i njih bi ja ukombinovala kad treba ;D

• Elita
  • Ugled: +29
« Odgovor #7 poslato: 23:55:28, 20.Avg.2010. »
Ja se pocesto igram: "Sve mi boje lijepo stoje". ;D

• Ugledan član
  • Pol: Muško
« Odgovor #8 poslato: 17:28:38, 22.Avg.2010. »
Ja se pocesto igram: "Sve mi boje lijepo stoje". ;D
Hoces reci, lepim zenama sve lepo stoji!!
Auto je auto samo nek je Porsche

• Korisnik
  • *
« Odgovor #9 poslato: 19:31:46, 22.Dec.2010. »
mislim da je nekako lakše uklapati  boje zimi nego leti,jer su moje letnje stvari u raznim bojama(roze,ljubičasta,plava,zelena,maslinasto zelena)pa onda kad se obučem u te moje kolorite  (e*e) dok je zimi već drugačije.Zimi volim kombinaciju boja sive bele i crne,oker i brao ili bež.Nekako je lakše zimi,bar meni.