Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 22. Avg, 2014.god.
Loading...

Tema: Sandale rimljanke  (Pročitano 4119 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Počasni član
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +12
    • Facebook
Sandale rimljanke
« poslato: 17:03:25, 28.Jun.2009. »
"Rimljanke" - moderne i udobne
Nedelja, 28. jun 2009. 15:32    

Modni dizajneri za ovo leto, kada je obuća u pitanju, preporučuju sandale koje potpuno otkrivaju stopala, a među njima se posebno ističu takozvane rimljanke
Popularne rimljanke ponovo osvajaju modno tržište a ove sezone odlikuju de nešto drugačijim i modernijim dizajnom.
Posebnu pažnju privlače rimljanke sa visokim potpeticama i kaišićima isprepletanim u različitim varijantama. Ove sandale pogodne su i za dnevne i za večernje izlaske.

Poluduboke rimljanke takođe su popularne. Platforma i kaišići do članaka njihova su osnovna karakteristika, a najpopularnije su one u braon, ljubičastoj i pink boji.
Modne revije predstavile su nam i duboke i ravne rimljanke, koje su napravljene od prevrnute i lakovane kože. Ovi modeli najpopularniji su u srebrnoj i zlatnoj boji, sa sitnim detaljima poput perlica, cveća i šljokica.

Na kraju, u modi su i plitke rimljanke, sa nekoliko kaišića. Uz ovakve rimljanke najbolje je kombinovati sa odećom u kojoj će doći do izražaja, kao što su suknje, šortsevi ili kapri pantalone.

(MONDO)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

• Počasni član
  • Ugled: +4
Odg: Sandale rimljanke
« Odgovor #1 poslato: 19:21:08, 07.Jul.2009. »
Mnogo mi se svidja i rado bi ih nosila,a i imam jedne slične,mešavina donja dva modela, samo sa platformom.

• Počasni član
  • Ugled: +1
« Odgovor #2 poslato: 19:23:17, 07.Jul.2009. »
Mnogo ih volim i imam dosta modela,za leto su mi must have,udobne pre svega.

• Počasni član
    • Facebook
« Odgovor #3 poslato: 14:42:09, 08.Jul.2009. »
Ove zadnje sa stiklicom su mi mnogo lepe za vecernje izlaske  :zaljubljena:
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +0
« Odgovor #4 poslato: 15:19:12, 14.Sep.2009. »
najbolje su za vrele letnje dane ali samo ravne :D

• Počasni član
    • Facebook
« Odgovor #5 poslato: 14:32:11, 21.Sep.2009. »
Zavisi sta se obuce gore ali meni se vise svidjau sa stiklom :)

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +0
« Odgovor #6 poslato: 11:55:50, 22.Sep.2009. »
ja sam dosta visoka pa kad se nataknem na stiklu osecam se kao Guliver u zemlji Liliputanaca :D