Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 23. Apr, 2014.god.
Loading...

Tema: Zenski sesiri  (Pročitano 3456 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Aktivan član
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +1
Zenski sesiri
« poslato: 18:11:00, 01.Jun.2009. »
Modni dodatak koji će ovog proleća i leta biti trendi uz svaku odevnu
kombinaciju je šešir. I na proteklim revijama mode za ovu sezonu, ovaj detalj bio je najdominantniji na pisti. Kreaotori su ga kombinovali u svim varijantama i predstavili ga kao nezaobilazan modni dodatak na plaži, planini ili u gradu. Osim toga što će vas zašititi od jakog sunca, šešir će vaš izgled učiniti posebnim i upečatljivim.
Ono što je najvažnije je da ne morate mnogo vremena da gubite oko izbora modela, jer su, kako kažu modni stilisti, ove sezone u trendu svi oblici i veličine. Izdvajaju se šeširi sa velikim obodom u svim bojama, koji idealno stoje u kombinaciji sa mega naočarima i lepršavim haljinama. Moderni su i manji oblici ukrašeni trakom u kontra boji, koji savršeno idu uz safari look ili neku elegantniju odevnu kombinaciju. Posebnu pažnju mame beli šeširi u svim veličinama, naročito kada se uklope uz mornarske boje koje su hit i ove sezone. Ako želite da skrenete pažnju na sebe, izaberite neki šareni model u jačim tonovima, ali ga pažljivo uskladite sa ostalim bojama na sebi.

Nosite li šešire? I volite li ih? I zašto?
« Najnovija izmena:: 00:22:44, 04.Jun.2009. lilka »
Moja Natalna karta

...Sanovnik s jasnim slovima lako je to sa snovima nevolje krenu onda kad tumačim stvarnost...

• Počasni član
  • Ugled: +1
Odg: Zenski sesiri
« Odgovor #1 poslato: 17:02:07, 27.Okt.2009. »
Sesiri su za leto,za ovo doba je primerenija kapa.Vidim da ima ogroman izbor u radnjama,ručno ili mašinski pletene, jednobojne, prugaste ili s rombovima, od somota, tvida ili od kože, kape su uvek praktične kada je hladno vreme. Dovoljno je boju i model prilagoditi svojim željama, jer se ove sezone nosi apsolutno sve. Perlicama, broševima, šljokicama i sličnim dodacima možete im udahnuti novi život.

• Počasni član
  • Ugled: +4
« Odgovor #2 poslato: 18:42:19, 27.Okt.2009. »
Nosila bi ih rado, sada bas ima veliki izbor,ali mi ne stoje...tako da ostaje samo da ih gledam i divim se onima kojima to pristaje :)

• Počasni član
  • Ugled: +7
« Odgovor #3 poslato: 14:55:09, 28.Apr.2010. »
Ove godine moram da odaberem neki za letovanje.. Idemo u mnooooogo toplije krajeve.. Meni se svidjaju oni pleteni sa velikim obodom :D
U filmu "Sex i grad"  Samanta ima tako jedan ogroman kojim sam se odusevila!
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

• Pričalica
  • Ugled: +10
« Odgovor #4 poslato: 15:01:30, 18.Jul.2013. »
obožavam ih   posebno  ljeti  :D :D :D :D

najviše ih imam u jednoj  boji, ne voli šarene nositi

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +29
« Odgovor #5 poslato: 17:55:15, 30.Jul.2013. »
sviđaju mi se,
mislim da mi ne stoje
pa ih ne nosim

evo par komada..
"Bila je luda i jedinstvena. Nepopravljiva i bezobrazno ravnodušna. Posebna... Smehom je sakrivala strah, a ponosom slabost."

• Elita
  • Ugled: +29
« Odgovor #6 poslato: 19:50:58, 30.Jul.2013. »
Takav bijeli kao na drugoj slici imam, nosim ga samo na plazi...  ;D

• Urednički tim
  • Ugled: +33
« Odgovor #7 poslato: 20:44:13, 30.Jul.2013. »
Volim i rado ih nosim - na plažu pretežno mada i danas po gradu malo

Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

• Moderator
  • Ugled: +30
« Odgovor #8 poslato: 11:44:53, 04.Avg.2013. »
Da stv poslednjih godina veliki izbor nude po radnjama...Nosim ih i ja cesto poslednjih god.