Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 17. Apr, 2014.god.
Loading...

Tema: Neptun u III (trecoj) kuci - 3. trecem polju  (Pročitano 6416 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Urednički tim
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +29
Neptun u III (trecoj) kuci - 3. trecem polju
« poslato: 13:46:06, 22.Apr.2009. »
NEPTUN U TREĆOJ KUĆI – zamišljenost, nepraktične ideje, nesporazumi
Dok vi ne zavolite svog učitelja - od školovanja ništa! Zdravi rezoni, suve činjenice, vama su bez značaja. Prihvatate druge tek kada se spojite u mašti ili duhovno. Imate tednenciju da se pre ispoljavate nejasno, zamaskirano, pre nego otvoreno i konkretno – pa eto nerazumevanja od strane onih koje susrećete – i uzrok čestim osamama. a kada vas pritisnu, vi se povlačite. Vaši odnosi sa rođacima su pre puni tuge nego radosti ili su toliko retki, te patite od usamljenosti. I što vas navodi na pitanja značenja života.
Vaša mašta je velika i imate vizionarske ideje koje dolaze iz sfera nerazumljivih prosečno čoveku. Intrelektualni interesi su vezani z amistiku, umetnost i muziku. Profesionalno se opredeljujete za sfere gde se komunikacij avrši putem slike, emocija ili fantazijom, pa i propaganda. Ipak vaše ideje ne nailaze na razumevanje i dobar prijem pa ste češće razočarani. E, pa moraćete da govorite jezikom razumevanja, a ne vašim. Koncentracija vam je slabija strana, pa će tu biti problema i u školi. Jednostavno da biste se se nečemu priklonili, vi morate biti inspirisani na neki svoj način – inače: odoste vi u snove.
Neptun u trećoj kući isključuje logiku i smisao za realno, a daje nebulozu. Ima i dobrog u svemu: to može biti UMETNIČKI GENIJE, potencijal za pisanu reč. Sanjar, odličan su glumac, pantomimičar, madjioničar, jako dobar sluh za muziku, osoba koja se razvija u društvenom smeru. Obično zamišljena plovi u nekom svom svetu, ali vrlo intuitivna, shvata pre no što počne neko da priča.
ŠKOLA: nepažnja i zamišljenost
B+S: neobični odnosi. Uvek su moguće neke komplikacije sa rodbinom, susedima.
NIKAKO DA SEDA ZA VOLAN: opasnost u saobraćaju zbog zamišljenosti ili vožnja u nenormalnom stanju.
Neharmonični aspekti ukazuju da u razgovoru osoba deluje izgubljeno jer je pažnja slaba. Ima nepraktične ideje. U komunikaciji konfuzna i teško je razumeti, pa su česte greške u komunikaciji. Teško je sa njom nešto utanačiti. Stalno gubi stvari, pogrešno adresira pisma, čekove, žvrlja, baca... Pravi greške koje ne bi normalan čovek napravio. Čudi se posle što je drugi ismevaju.Ukoliko je osoba niži tip tada je nepopravljivi lažov, kleptoman, falsifikator, plagijator.  :)

• Urednički tim
Odg: Neptun u III (trecoj) kuci - 3. trecem polju
« Odgovor #1 poslato: 13:47:33, 22.Apr.2009. »
  :P i kad na ovo dodam urana u trecoj kuci onda me ni ne cudi sto mi nekad sve ide super a nekad katastrofa nikako da nadjem zlatnu sredinu :(

• Novajlija
  • *
  • Ugled: +0
« Odgovor #2 poslato: 23:13:33, 20.Okt.2009. »
Zdravi rezoni, suve činjenice, vama su bez značaja.
Ima nepraktične ideje. U komunikaciji konfuzna i teško je razumeti, pa su česte greške u komunikaciji. Teško je sa njom nešto utanačiti. Stalno gubi stvari, pogrešno adresira pisma, čekove, žvrlja, baca... Pravi greške koje ne bi normalan čovek napravio. Čudi se posle što je drugi ismevaju.Ukoliko je osoba niži tip tada je nepopravljivi lažov, kleptoman,

:)Moj Neptun u 3.-oj ništa od ovoga, ali više puta sam se razočarala u prijatelje što govori da ponekad zbog tog NE loše procenjujem ljude

• Urednički tim
« Odgovor #3 poslato: 21:38:16, 22.Okt.2009. »
nema bas na mene uticaja sem sto i capri rece da mozda pogresno procenim ljude, i da aj recimo da ima istine u zvrljanju rukopis mi je ocaj a i kad ucim ne moze knjiga da se ne izvrlja ;)...toliko od ovog mog neptuna

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +1
« Odgovor #4 poslato: 18:30:39, 27.Okt.2009. »
Pretpostavljm da ovo vazi za natalno postavljenog neptuna,a sta biva kad tranzitni neptun dodje u trecu kucu(znak riba)????? Necu valjda postati kleptoman,lazov,mozda najbolje da idem studirati glumu.....Ja sam se takodje puno puta razocarala u ljude,sve sam idealizovala,o svima imala ljepse misljenje,zbog pogresne procjene(neptun u prvom polju),donosi pogresan pogled na svijet,sve sam gledala kroz ruzicaste naocale,ALI,srecom dodje pluton u prvo polje i ja kao da sam progledala.....makar sve izgledalo ruzno,lijepo je kad znas istinu koliko god ona bolna bila..........

• System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +83
  • :-)
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #5 poslato: 23:01:22, 31.Okt.2009. »

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #6 poslato: 16:39:49, 15.Nov.2009. »
Ja ima Neptuna u III polju,kao da sam nepoverljiva prema okolini,braci,sestrama,komsiluku.

• Redovni posetilac
  • **
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
    • Charobnjak forum
« Odgovor #7 poslato: 20:29:26, 29.Maj.2010. »
A dobro to za zamisljenost jeste tacno...a i to da kad te nesto ne interesuje odes u svijet snova..ili necemu sto ti u trenutku odvlaci paznju,a ne bi trebalo..  :-[
Natalna Karta

• Korisnik
  • *
« Odgovor #8 poslato: 01:46:53, 04.Nov.2010. »
Dok vi ne zavolite svog učitelja - od školovanja ništa! Zdravi rezoni, suve činjenice, vama su bez značaja. Prihvatate druge tek kada se spojite u mašti ili duhovno. Imate tednenciju da se pre ispoljavate nejasno, zamaskirano, pre nego otvoreno i konkretno – pa eto nerazumevanja od strane onih koje susrećete – i uzrok čestim osamama. a kada vas pritisnu, vi se povlačite. Vaši odnosi sa rođacima su pre puni tuge nego radosti ili su toliko retki, te patite od usamljenosti. I što vas navodi na pitanja značenja života.
Vaša mašta je velika i imate vizionarske ideje koje dolaze iz sfera nerazumljivih prosečno čoveku.

Eh imam neptuna u trecoj kuci i sve ovo sam ja :) nazalost

« Najnovija izmena:: 16:29:09, 04.Nov.2010. Nale 83 »

• Ugledan član
« Odgovor #9 poslato: 22:22:27, 16.Avg.2012. »
Vaša mašta je velika i imate vizionarske ideje koje dolaze iz sfera nerazumljivih prosečno čoveku. Intrelektualni interesi su vezani z amistiku, umetnost i muziku. Profesionalno se opredeljujete za sfere gde se komunikacij avrši putem slike, emocija ili fantazijom, pa i propaganda. Ipak vaše ideje ne nailaze na razumevanje i dobar prijem pa ste češće razočarani. E, pa moraćete da govorite jezikom razumevanja, a ne vašim. Koncentracija vam je slabija strana, pa će tu biti problema i u školi. Jednostavno da biste se se nečemu priklonili, vi morate biti inspirisani na neki svoj način – inače: odoste vi u snove.
Neptun u trećoj kući isključuje logiku i smisao za realno, a daje nebulozu. Ima i dobrog u svemu: to može biti UMETNIČKI GENIJE, potencijal za pisanu reč. Sanjar, odličan su glumac, pantomimičar, madjioničar, jako dobar sluh za muziku, osoba koja se razvija u društvenom smeru. Obično zamišljena plovi u nekom svom svetu, ali vrlo intuitivna, shvata pre no što počne neko da priča.
ŠKOLA: nepažnja i zamišljenost
B+S: neobični odnosi. Uvek su moguće neke komplikacije sa rodbinom, susedima.
NIKAKO DA SEDA ZA VOLAN: opasnost u saobraćaju zbog zamišljenosti ili vožnja u nenormalnom stanju.
Neharmonični aspekti ukazuju da u razgovoru osoba deluje izgubljeno jer je pažnja slaba. Ima nepraktične ideje. U komunikaciji konfuzna i teško je razumeti, pa su česte greške u komunikaciji. Teško je sa njom nešto utanačiti. Stalno gubi stvari, pogrešno adresira pisma, čekove, žvrlja, baca... Pravi greške koje ne bi normalan čovek napravio. Čudi se posle što je drugi ismevaju.Ukoliko je osoba niži tip tada je nepopravljivi lažov, kleptoman, falsifikator, plagijator.  :)

Sta da kazem,imam faze kad sam tipicni predstavnik ovog lelujavog Ne,ali isto tako umijem da ga zauzdam,jer je kod mene u Cap.Goborim dosta opsirno i precizno,nikad se ljudi nisu zalili da im djelujem konfuzno.Jedino sto nekad imam inflaciju misli ili odlutam u toku razgovora.Nekad imam faze kada hodam kao blesava,uhvati me to nesto moje,pa budem u svom svijetu.Zbog narusene koncentracije,ni ja ne volim da sjedam za volan.Nekada davno sam imala i saobracajnu nesrecu,pa i zbog toga imam tripove podsvjesno.Ono sto je zanimljivo kod Ne u 3.,vrlo cesto daje polu bracu-sestre.U mom slucaju je i to tacno.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna