Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 26. Jul, 2014.god.
Loading...

Tema: VI (sesta) kuca - sesto polje  (Pročitano 18065 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
  • Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +0
  • HAKUNA MATATA!
Odg: VI (sesta) kuca - sesto polje
« Odgovor #10 poslato: 10:20:29, 07.Feb.2010. »
Vladar šestog u petom polju horoskopa
najčešće govori o radnom mestu koje je vezano za decu, mesto za zabavu, ali može dati i sportiste i ljude kojima je posao vezan za sportske aktivnosti. Deca osobe mogu biti bolešljiva dok su mala, a planeta koja se nalazi u petom polju će ukazati prirodu problema. Posao koji osoba obavlja može biti kreativan i daje talenat za pevanje. Mogući problemi sa kičmom.

hm,da dodam,posao kojim se bavite je mozda i jedan od vasih talenata,moda je recimo isto lavovskog tipa

meni je vladar šestog u petom polju horoskopa... jos uvek nista ne radim (studiram spanski)... pomalo sam i sportista, pevusim, kreiram, a najvise od svega bih volela da mi posao bude vezan za umetnost  :) videcemo...

• Počasni član
  • Ugled: +1
« Odgovor #11 poslato: 12:31:34, 07.Feb.2010. »
Vladar šestog u trećem polju horoskopa
može dati trgovačkog putnika, ili osobu koja trguje sa knjigama. Takodje u velikom broju slučajeva može govoriti o novinarskom poslu, iil profesiji koja je usko vezana za medije i komunikaciju. Ukoliko je u horoskopu naglašena planeta Merkur može doneti posao vezača.

Nadam se da cu se negde pronaci posto iskreno i nisam nesto zadovoljna onim sto sam do sada radila ;)

• Novajlija
  • *
« Odgovor #12 poslato: 13:35:37, 07.Feb.2010. »
meni je vladar šestog u petom polju horoskopa... jos uvek nista ne radim (studiram spanski)... pomalo sam i sportista, pevusim, kreiram, a najvise od svega bih volela da mi posao bude vezan za umetnost  :) videcemo...

ja bih ti nesto vise dala na polju muzike zbog ovog marsa u ribama koji pravi aspekt prema kardinalnom znaku u jarcu u 5.-oj,vazdusni znaci daju vise zelje a manje ostvarivanja,em ti je sunce na vrhu 11,ostvarene zelje,planovi i nade uz pomoc visih ljudi a i venera je u 11-oj,pevusenje

• Redovni posetilac
  • **
  • HAKUNA MATATA!
« Odgovor #13 poslato: 16:54:11, 19.Feb.2010. »
ja bih ti nesto vise dala na polju muzike zbog ovog marsa u ribama koji pravi aspekt prema kardinalnom znaku u jarcu u 5.-oj,vazdusni znaci daju vise zelje a manje ostvarivanja,em ti je sunce na vrhu 11,ostvarene zelje,planovi i nade uz pomoc visih ljudi a i venera je u 11-oj,pevusenje

pa ne znam, volim muziku... :) sve u svemu, sebe ne vidim sa spanskim-prevodjenje, i to, ali ga volim...

• Elita
  • Ugled: +43
« Odgovor #14 poslato: 04:02:41, 05.Jul.2010. »
Vladar

Citat
Vladar šestog u jedanaestom polju horoskopa donosi rad u nekoj od socijalnih institucija ili saradnju sa prijateljem. Veoma često kolege sa posla postaju dobri prijatelji. Problemi sa slabom cirkulacijom, proširene vene na nogama. Invalidska penzija.

Suvladar

Citat
Vladar šestog u šestom polju horoskopa
govori o vrednim osobama koje mogu posedovati svoj lokal ili radionicu. Veterinarska služva, ljubav prema životinjama.

Saradnja sa prijateljem, vrlo moguce.  8)

• Pričalica
« Odgovor #15 poslato: 11:05:03, 05.Sep.2010. »
Da li 6. polje moze da opisuje i radni ambijent, u smislu opisa same firme/institucije itd....i da li moze da se iz ovog polja vise zna o ljudima tj. saradnicima sa tog posla, poslodavcu i sl?

• System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +101
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #16 poslato: 18:06:14, 06.Sep.2010. »
Radno okruženje, kolege da a poslodavac i nadredjeni je X. kuća.
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Elita
  • Pol: Muško
  • Ugled: +45
  • aquila non capit muscas
« Odgovor #17 poslato: 02:48:48, 11.Sep.2010. »
vladar 6. u 10. polju i izbor pade na medicinu, cini mi se da sam pogodio profesiju  :D  s tim da je to mars pa je to onda jos dublje hirurgija npr..
Find what you love and let it kill you.
Let it drain you of your all. Let it cling onto your back and weigh you down into eventual nothingness.
Let it kill you and let it devour your remains.

• Pričalica
« Odgovor #18 poslato: 15:45:57, 11.Sep.2010. »
Moj vladar 6. saturn, otisao je u 3.polje u vagi....moje profesionalno opredeljenje je advokatura...valjda je sa u vagi dobar polozaj za bavljenje tim poslom, pa ni trece polje kao polje komunikacija nije los polozaj..
Mene najvise zanima poslovno pravo...jedino to ne znam da 'procitam ' u natalu, mada mi je jedna astrolog rekla da bi mi najvise odgovaralo to pravno-ekonomsko usmjerenje

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #19 poslato: 17:20:14, 11.Sep.2010. »
Vladar šestog u devetom polju horoskopa
govori nam da će osoba najverovatnije raditi u inostranstvu ili kao asistent na univerzitetu. Uz propratne loše aspekte planeta u horoskopu može ukazati i na bolest osobe koja nastupa izvan domovine. Takodje može doneti posao profesora ili svetskog putnika, turističkog vodiča
.

Ovo je stvarno divno, čekaću da se obistini...