Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 31. Okt, 2014.god.
Loading...

Tema: Mars konjukcija, kvadrat, opozicija Saturn  (Pročitano 12044 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Novajlija
  • *
  • Pol: Muško
  • Ugled: +0
Mars konjukcija, kvadrat, opozicija Saturn
« poslato: 17:15:52, 04.Mar.2009. »

Mars konjukcija Saturn

Mada imete dobre organizacione sposobnosti, zrtva ste sukoba izmedju inhibicije (Saturn) i akcije (Mars). Tesko vam je da kontrolisete svoju energiju, to izgleda odprilike kao da vozite sa jednom nogom na kocnici a drugom na papucici sa gasom. Medjutim, zahvaljujuci smislu za ekonomicnost i prosudjivanje, sposobni ste da preduzmete trezvene akcije. Ako je ova konjukcija predmet izazova teskih aspekata, mozete patiti od manije gonjenja, seksualnih problema ili pak nekih fizickih teskoca koje su u neposrednoj vezi sa znakom ove konjukcije.

Mars los aspekt Saturn 90 180

Cas ste agresivni, a cas apaticni. Nemate dara da izaberete pravi trenutak, ali mozete postici uspeh onda kada shvatite sta treba da radite. Mozete biti sebicni ili egoisticni, i morate nauciti kako da svoju volju sublimisete sa voljom drugih. Ovaj aspekt moze ukazivati na izvesnu mogucnost fizickog nasilja, ili pak rani gubitak jednog roditelja. Trebalo bi da povedete racuna o svom zdravlju.

Marion Marc i Dzoan Mekevers
« Najnovija izmena:: 23:17:28, 13.Okt.2009. * Charobnjak * »

• Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
Odg: Mars konjukcija, kvadrat, opozicija Saturn
« Odgovor #1 poslato: 19:17:23, 04.Mar.2009. »
Ja imam Mars 90 Saturn,osjecala sam te nepovoljnosti ali puno vise u ranoj mladosti.A atrktivnost?Meni objasnise da je i apekt atraktivnosti i privlacenja pogleda drugih,cak i kada ne zelis.Ali kod mene su oni vladar i suvladar 5.polja i tvrdim ti da je njihovo tumacenje bolji opis mojih "jacih polovina" nego mene.A i ja sam bogami prije bila bez ikakvih kocnica,bez dlake na jeziku.jos uvijek volim i cijenim to ali ipak biram momenat kad sta reci,bar meni dragim osobama.

Zavisi i u kom se polju nadje konjukcija.Mislim da u 12. imaju posebnu "teskocu".
« Najnovija izmena:: 23:19:44, 13.Okt.2009. * Charobnjak * »

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2 poslato: 22:56:42, 06.Mar.2009. »

ma zeznuta je njihova konjukcija bilo gde :(

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #3 poslato: 16:19:19, 07.Mar.2009. »
a ja ipak mislim da i nisu tako crni...vruce i hladno,kad se mijesaju dobijemo "mlako"...

• Novajlija
  • *
    • Moja natalna
« Odgovor #4 poslato: 18:09:09, 08.Mar.2009. »
a ja ipak mislim da i nisu tako crni...vruce i hladno,kad se mijesaju dobijemo "mlako"...
Jeste... :D ali sta kada ti treba nesto vrelo ?? Ili kada ti treba nesto potpuno hladno ? :D i nije tako jednostavno ... Slozila bih se da u 12.polju imaju narocitu tezinu.Sve opet zavisi i od ostatka natalne karte.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #5 poslato: 18:14:34, 08.Mar.2009. »
E pa jedno je sta kome treba ili sta ko od nas zeli.a potpuno drugo sta mozemo dobiti.E od tog sto mozemo dobiti treba naci ono najpovoljnije za sebe.Ako je vec onako uzalud je traziti dibidus vruce ili hladno,treba si ustediti i zivaca i vremena,zato nam i sluzi ova nama draga astrologija.Mozda su to oni slucajevi kad "nit smrdi nit mirise". (*I*)

• System administrator
  • Ugled: +120
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #6 poslato: 19:21:02, 08.Mar.2009. »
I trebao bi da ti bude sve slabiji jer je separacija u pitanju  (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 22:33:14, 09.Mar.2009. * Charobnjak * »
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #7 poslato: 19:09:06, 09.Mar.2009. »
Joj eto meni konacno i lijepa rijec od tebe.Uvijek su me vise voljeli sto me duze poznaju...  (*I*) Ma sad bez zezanja kazem,kod mene je taj aspekt u vise slucajeva opisao momka ili vezu.Znaci docekacu i ja "lakse" ljubavi...

• Novajlija
  • *
« Odgovor #8 poslato: 14:57:40, 08.Apr.2009. »
Ako jos neko nesto zna o ovoj konjukciji neka napise bio bih mu zahvalan :)

• Korisnik
  • *
« Odgovor #9 poslato: 12:38:35, 02.Sep.2009. »

Zavisi i u kom se polju nalaze.Mislim da u 12. imaju posebnu "teskocu".

Kakvu teskocu?? To 12. polje unisti sve planete...

Sve doduse zavisi i od znaka u kojem se nadje doticna konjunkcija, i eventualnih aspekata, ali u biti daje tezak karakter, nekako "zasukan", i taj ne prelazi preko svojih ubjednjenja, makar ga ona kostala veze ili prijateljstva.