Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 28. Nov, 2014.god.
Loading...

Tema: smc u sinastriji  (Pročitano 7887 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Korisnik
  • *
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +0
Odg: smc u sinastriji
« Odgovor #10 poslato: 20:14:47, 14.Nov.2011. »
Mnogo mije lakse da ostavim datume. ON: 14.06.1981; 06.00h;Vranje
                                                              JA: 26.09.1986; 01.30h;Bosanska Krupa
Nadam se da ce ovo pomocii hvala puno sto imate strpljenja za mene.  :)

• System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +125
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #11 poslato: 23:08:11, 15.Nov.2011. »
Ocigledno je da postoji povezanost i da ste vi mnogo vise "zagrejani" za ovu osobu nego on...
On je racionalniji a vi ste bas emotivniji od njega...  problemcic je sto nema jakih varnica kroz aspekte Marsa i Venere...  jer aspekt vasih Venera nije dovoljan...   e sad ne znam konkretan problem i da li ste u vezi?

Ovo sto ste pitali za severni mesecev cvor govori o tome da imate slicne zadatke odnosno da ste najranjiviji na polju partnerstva, a da je pred vama zadatak da na neki nacin pronadjete svoj identitet. Sto bi se reklo nema potrebe da tudji ciljevi budu ispred vasih, morate sebe da stavite u prvi plan  :)
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Korisnik
  • *
« Odgovor #12 poslato: 08:38:13, 16.Nov.2011. »
Hmmmm.....Da,emotivac jesam veliki i to je moj najveci problem... :( Nasa prica je malo cudna,nismo u vezi i nismo uopste blizu i nismo se videli godinu dana. Ali se cujemo gotovo svaki dan. Znam da od toga nema nista ali me je zanimalo da cujem... :) Kopkalo me je sta je to sto nas je odrzalo u kontaktu 2 godine a da se skoro i ne vidimo. Pomislila sam a sta bi bilo da smo se upoznali pod nekim drugacijim okolnostima.... :)

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #13 poslato: 15:18:19, 16.Nov.2011. »
Dobro bi bilo da se vidite/vidjate jer bi se tada mnogo brze iskristalisale emocije i uopste situacija izmedju vas.
Znate, nekada je mnogo teze da i ta povezanost izmedju astroloskih tela proradi bez "uzivog" razgovora...

U sustini ima jakih aspekata, ima potencijala zato ste i tako dugo u kontaktu, ali treba videti kako to sve deluje kada bi se cesce vidjali.  :)
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Korisnik
  • *
« Odgovor #14 poslato: 20:20:47, 16.Nov.2011. »
Da,naravno da bi bilo mnogo bolje da se vidjamo,ali od toga nema nista tako da cu na tu ljubav da zaboravim... A da li mozete da mi kazete nesto u vezi jedne druge osobe? Njegov datum je 25.12.1985. u 01.30; Backa Palanka.
Zanima me cisto da vidim nase aspekte i kako bi se slagali. Ako vas ne davim suvise i ako mozete nesto da mi kazete.  :) Hvala puno na dosadasnjim odgovorima!  :)

• Novajlija
  • *
« Odgovor #15 poslato: 17:33:58, 23.Nov.2011. »
sta znaci SMC i JMC konjukcija,orbis je 5st?

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #16 poslato: 18:58:38, 24.Nov.2011. »
sta znaci SMC i JMC konjukcija,orbis je 5st?
Nista posebno bez ostalih bitnih aspekata u sinastriji.

• Ugledan član
  • Ugled: +30
« Odgovor #17 poslato: 20:44:29, 30.Avg.2012. »
Nedavno sam upoynala osobu sa kojom imam Sa0Smc.Negdje sam cula da je to cista sudbina,mnogo karme iz proslih zivota,i to da nije bilo sanse da se izbjegnemo.Koliko je to tacno? Uz to ima jos aspekata koji upucuju na karmicki odnos...
« Najnovija izmena:: 20:47:23, 30.Avg.2012. Ouroboros »
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

• Ugledan član
  • Ugled: +34
« Odgovor #18 poslato: 21:12:04, 30.Avg.2012. »
Ja sam sa mojim posljednjim momkom imala taj aspekt. On je lav/skorpija i moj Saturn i Sunce pada tacno na njegov SMC u njegovoj 12. kuci. Negdje pise da sam mu ja po tome bila otac ili neki autoritet u proslom zivotu koji mu je jade zadao. Kako god da je bilo u proslom zivotu,u ovome je on mene zaista namucio,tacno me je namjerno povrijedio,uvijek me je gledao kao da sam nesto kriva.Godinu i po dana je sve to trajalo,dok nijesam shvatila i pobjegla.

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #19 poslato: 16:06:07, 21.Okt.2012. »
Imamo jedan tekst u vezi toga, potrazite ga u temi karmicke veze..  8)