Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 16. Apr, 2014.god.
Loading...

Tema: Solarni horoskop  (Pročitano 22493 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
  • System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +83
  • :-)
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
Solarni horoskop
« poslato: 21:25:29, 06.Feb.2009. »
Solarni povratak - Solarni horoskop - Solar

Solarni horoskop je ustvari godisnji horoskop koji predstavlja period od rodjendana do rodjendana. Solar se izracunava tako sto se Sunce postavi precizno u isti polozaj kao sto je bilo u radix horoskopu tj svaki put kada Sunce prelazi tacno preko mesta na ekliptici na kojem je bilo u trenutku rodjenja osobe, zavrsava se jedna astroloska godina i zapocinje nova. Solar je vrlo vazan pomocni horoskop uz pomoc koga mozemo mnogo detaljnije videti dogadjaje u jednoj godini. Uglavnom deluje od jednog do drugog rodjendana osim u slucajevima jakih aspekata. Aspekti ponovljeni iz natalnog horoskopa imaju veliku mogucnost ostvarenja.

Tumacenje Solarnog horoskopa je isto kao i tumacenje Natalnog horoskopa, dobijamo novi Asc i MC i novi raspored kuca i planeta. Solarni horoskop bez natalnog ne pomaze kada se radi o astroloskim predikcijama i uglavnom se nece ispuniti ono sto ne obecava Natalni horoskop. Solar je znacajniji nego "Tranziti".

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +0
Odg: Solarni horoskop
« Odgovor #1 poslato: 14:46:43, 27.Feb.2009. »
Solarni horoskop je velika pomoc za tu godinu.Kako ti negdje rece bar vidimo gdje su teskoce a gdje podrska,pa lakse je...

• System administrator
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #2 poslato: 14:51:41, 27.Feb.2009. »
Naravno da jeste, ja npr Solarni povratak stalno koristim i mnogo detaljnije vidim kako ce se odvijati stvari u toku te godine...
Onaj ko je malo vise usao u analiziranje solarnog horoskopa moze cak videti i za odredjene dane kakav ce mu biti horoskop...

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #3 poslato: 15:16:06, 27.Feb.2009. »
Za dane???Ti si covjek kojeg bih voljela upoznati i mislim da bi razgovarali satima...danima...Pocecu da te obozavam,Nemoj da se ljutis,malo sale

• System administrator
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #4 poslato: 15:24:58, 27.Feb.2009. »
Za dane???Ti si covjek kojeg bih voljela upoznati i mislim da bi razgovarali satima...danima...Pocecu da te obozavam,Nemoj da se ljutis,malo sale

(e*e)  (e*e)  (e*e)
Znas kako, ne pratim te dnevne uticaje jer je previse zamorno i zahteva dosta vremena takva analiza ali sam usao u srz analize tog solarnog horoskopa.
U analizi koristim i neke svoje specijalne metode u solaru koje se potvrdjuju. O tim specijalnim metodama verovatno cu pisati u svojoj knjizi koju sam poceo ali nikako da je zavrsim.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #5 poslato: 21:26:21, 28.Feb.2009. »
Pa sta cekas?Brzo je zavrsavaj.Inace o solaru ja nisam nabavila nekog opsirnog i dobrog stiva.Dok ne zavrsis svoje imas li sta za preporuciti?Uh a moj solar vapi za dobrom analizom.

• System administrator
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #6 poslato: 20:42:20, 01.Mar.2009. »
Bice, bice moja knjiga samo polako  :)

Pa na srpskom je malo teze naci literaturu ali na internetu se moze naci dosta toga na engleskom.  *O*
Ja sam tako dosta toga savladao.

Probaj sa ovim ali nece ti biti dovoljno sigurno:
http://www.cafeastrology.com/solarreturnreport.html
http://charobnjak.net/index.php/topic,1298.0.html

• Korisnik
  • *
« Odgovor #7 poslato: 15:25:15, 17.Mar.2009. »
Ja u ovogodisnjem solaru imam nekoliko meni bitnih konjukcija...
i volela bih da se neki aspekti ostvare :). mozete li malko vise objasniti tumacenje solara??
Recimo, merkur mi je na natalmom, venera na nat asc, mesec na nat saturnu... te ne znam kako to da protumacim, a ima i drugih zanimljivih aspekata...da ne redjam...
dajte bar neka uputstva...
hvala ;D

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #8 poslato: 15:31:26, 17.Mar.2009. »
Na vrhu je charobnjak kratko i jasno napisao bas za tumacenje i toga se drzi.

• System administrator
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #9 poslato: 17:11:05, 17.Mar.2009. »
Ja u ovogodisnjem solaru imam nekoliko meni bitnih konjukcija...
i volela bih da se neki aspekti ostvare :). mozete li malko vise objasniti tumacenje solara??

Mozemo...  za svako pitanje otvori novu temu i dobices odgovor.  (npr. - "solarni Merkur na natalnom"...)