Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 28. Jul, 2014.god.
Loading...

Tema: Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)  (Pročitano 1564 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +103
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)
« poslato: 10:20:04, 03.Okt.2009. »
Merkur u devetom polju stavlja naglasak na visoko obrazovanje, zakon i napredovanje uopšte. Ove osobe svoje odluke mahom baziraju na etici, moralnim vrednostima i kvalitetima. Merkur u ovom polju daje profesorska zanimanja (istoričari, antroplozi, etnolozi) i vodi na putovanja koja u osnovi imaju obrazovanje i istraživanje stranih kultura i običaja. Moguć je i rad u turizmu.
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Elita
  • Pol: Muško
  • Ugled: +46
  • aquila non capit muscas
Odg: Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)
« Odgovor #1 poslato: 13:02:31, 10.Jan.2012. »
Tacno,siroka paleta interesovanja,stalno nesto da se cita,uci,vidi,posecuje..dar za predavanja,ja drzim privatne casove i kazu mi da im sjajno objasnim.Dar za strane jezike,meni Me vlada 8. i 11. poljem,prijatelji su mi vrlo obrazovani,a i jako puno stranaca imam za bliske prijatelje,a ovo 8.polje valjda daje sklonost okultnim naukama,psihologiji itd
Find what you love and let it kill you.
Let it drain you of your all. Let it cling onto your back and weigh you down into eventual nothingness.
Let it kill you and let it devour your remains.

• Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +14
Odg: Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)
« Odgovor #2 poslato: 16:15:13, 29.Avg.2013. »
i meni je ovaj polozaj merkura dao dar za strane jezike,ne znam da li tome doprinosi merkur trigon neptun?
stalna potreba da se nesta vidi obidje cita nauci...