Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 22. Dec, 2014.god.
Loading...

Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)  

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +131
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)
« poslato: 10:20:04, 03.Okt.2009. »
Merkur u devetom polju stavlja naglasak na visoko obrazovanje, zakon i napredovanje uopšte. Ove osobe svoje odluke mahom baziraju na etici, moralnim vrednostima i kvalitetima. Merkur u ovom polju daje profesorska zanimanja (istoričari, antroplozi, etnolozi) i vodi na putovanja koja u osnovi imaju obrazovanje i istraživanje stranih kultura i običaja. Moguć je i rad u turizmu.

• Elita
  • Pol: Muško
  • Ugled: +74
  • kad porastem biću Vladislav Doronjin
Odg: Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)
« Odgovor #1 poslato: 13:02:31, 10.Jan.2012. »
Tacno,siroka paleta interesovanja,stalno nesto da se cita,uci,vidi,posecuje..dar za predavanja,ja drzim privatne casove i kazu mi da im sjajno objasnim.Dar za strane jezike,meni Me vlada 8. i 11. poljem,prijatelji su mi vrlo obrazovani,a i jako puno stranaca imam za bliske prijatelje,a ovo 8.polje valjda daje sklonost okultnim naukama,psihologiji itd
you have to die a few times before you can really live

• Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +14
Odg: Merkur u IX (devetoj) kući (devetom polju)
« Odgovor #2 poslato: 16:15:13, 29.Avg.2013. »
i meni je ovaj polozaj merkura dao dar za strane jezike,ne znam da li tome doprinosi merkur trigon neptun?
stalna potreba da se nesta vidi obidje cita nauci...