Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 25. Apr, 2014.god.
Loading...

Tema: Mars u raku  (Pročitano 5529 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Novajlija
  • *
  • Pol: Žensko
  • Ugled: +0
    • Moja natalna
Mars u raku
« poslato: 16:47:36, 06.Mar.2009. »
Kao sto znamo mars u raku je u padu,njegova energija je oslabljena,bla bla ...da ne navodimo sve ono sto se vec moze procitati kako na netu,tako i u knjigama.Ono sto mene zanima jeste mars u raku kod muskaraca :) Charobnjak,znam da ga ti imas,pa da cujemo :) iz prve ruke...love life,slab si na rachice ..a za sve ostale,pozeljno bi bilo da se prikljucite temi ..sve sto mi cure trebamo da znamo o jednom muskarcu sa marsom u raku :)))  O-O-O-O

Always unique & never ordinary

http://img514.imageshack.us/my.php?image=achartatofile4zey6vu111hd7.jpg

• System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +84
  • :-)
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
Odg: Mars u raku
« Odgovor #1 poslato: 17:43:48, 06.Mar.2009. »

Kao sto znamo mars u raku je u padu,njegova energija je oslabljena,bla bla ...

Ko to kaze, imam energiju volu rep da iscupam  (*p*)

Ne bih voleo da me potpuno uzmete u obzir jer cu mozda biti i subjektivan.

Prvo bi hteo da napomenem da je veoma bitno gde se Mars nalazi tj u kojoj kuci i kakve aspekte prima.
Licna iskustva, dosta sam povredljiv i cini mi se da svaku akciju kod mene izazivaju emocije. Nekad znam i za sitnicu da budem svadjalacki nastrojen. Ako nekom ukazem poverenje a taj neko me povredi - to je za mene zavrsena prica. Mars Merkur mi je dao smisao za rec, misao pa kada me nesto emotivno povredi znam da budem jako zaheban  :D
U partnerstvima i saradnji volim da vodim glavnu rec ali je to mozda i zbog Plutona. Pretpostavljam da zbog ovih kvadrata imam visoke kriterijume i ocekujem dosta od svoje partnerke. Karakter, dostojanstvo i stav mi je jako bitan kod partnerke. Mars Mesec mi je dao dar odlicnog obrta energije (prvenstveno seksualne  :D ) ali i svih drugih vidova jer volim sport, pokret - nisam statican.

Veran sam i odan onom poslu koji me emotivno ispunjava. Volim da brinem o porodici, kuci. Ne pokazujem odmah svoje emocije tek posto se stekne debelo poverenje ali kada ih pokazem postajem neodoljiv :D
Odbijaju me muskobanjaste i grube devojke dok neznost, ljupkost, finoca, mekoca, zenstvenost pa cak i nezasticene devojke, povucene, skromne, patrijahalno vaspitane me uzasno privlace... (venera u raku mi treba :D )

Ovo sam negde nasao i stvarno je tacno:
"ne vređajte ih, jako su razdražljivi, a možda i pomalo bojažljivi zbog emocionalne potrebe za sigurnošću. Dobrice su, ali znaju biti namćorasti. Jako su povredljivi. Gunđala, smetaju im ponekad i sitnice. Ali su brižni i hoće da pomognu i da te razumeju."

Iskreno izgled i ponasanje ne odaju utisak heroja ali kada je potrebno da se dokazu, pokazu emocije ce im dati snagu za najvece poteze i tada postaju kadar za mnogo hrabrija dela-neverovatno ali istinito. Ono sto me nije pogadjalo bio sam ladovina ali ono sto jeste bio sam za stvarno ludo hrabar i do krajnjih granica karakteran.

Pozitivna ili negativna emotivna promena utice na stomak.

Eto to je bila moja pricica, malo sam se ishvalio malo naruzio ali sta cete  (mah:mah)

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #2 poslato: 17:49:45, 06.Mar.2009. »
I ja ga imam.Njezna energija,energija ovisna o osjecanjima,sukobi u domu,autoritativan roditelj.Kao i sve ostalo...ima tu i dobrih i losih strana.A tek sto sam sklona ozljedama u kuci...razne opekotine,ogrebotine,posjekotine... (*o*)

• Novajlija
  • *
    • Moja natalna
« Odgovor #3 poslato: 17:52:48, 06.Mar.2009. »
:)) hvala na ovako finom,opsirnom odgovoru :))
drzimo ti palceve (govorim u ime ostalih forumasa,nadam se da se nece ljutiti) da sto prije pronadjes tu venericu u raku :)) i naravno ostale pozitivne medjuplanetarne aspekte :))   :-*
Always unique & never ordinary

http://img514.imageshack.us/my.php?image=achartatofile4zey6vu111hd7.jpg

• System administrator
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #4 poslato: 18:02:43, 06.Mar.2009. »
I ja ga imam.Njezna energija,energija ovisna o osjecanjima,sukobi u domu,autoritativan roditelj.Kao i sve ostalo...ima tu i dobrih i losih strana.A tek sto sam sklona ozljedama u kuci...razne opekotine,ogrebotine,posjekotine... (*o*)

Tebi je izrazeniji jer je Mars 27 57 -analogno znaku Raka pa su osobine izrazenije. Povrede zaduzen aspekt Uran Mars pre svega  ;)

:)) hvala na ovako finom,opsirnom odgovoru :))
drzimo ti palceve (govorim u ime ostalih forumasa,nadam se da se nece ljutiti) da sto prije pronadjes tu venericu u raku :)) i naravno ostale pozitivne medjuplanetarne aspekte :))   :-*

Hvala i ja ostalima zelim da nadju svoju srecu  (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 14:52:50, 07.Mar.2009. * Charobnjak * »

Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #5 poslato: 18:16:52, 06.Mar.2009. »
Ali ipak je on u 8.polju pa jos i recepcija...nikad nisi nacisto hocu li buknuti ili cu da predem kao mala maca.A evo jos..."Elan i volju ovaj Mars crpi izporodice u zelji da ih vrati do izvota i dokaze se najblizima.Odvajanje i osamostaljivanje imaju za cilj stvaranje nove porodice.Samostalni poduhvati moraju proisteci u casu emotivnog mira,a ne iz otpora i uvrijedjenosti.Kucna disciplina moze se pravilno upotrijebiti.Porodicni poslovi,naslijedjena zanimanja ili rad u kuci podsticu volju.nakon prvog uspjeha porodica je spremna da pomogne i da podrsku.krajnji cilj svakog rada je ponos na svoj dom.Svadje u kuci su korak nazad.Svi u kuci moraju biti vrijedni i preduzimljivi svojom voljom,Ljubav daje najvecu snagu i podsticaj za akciju."  B.Nenadic

• Redovni posetilac
  • **
« Odgovor #6 poslato: 16:23:27, 15.Nov.2009. »
Aktivni u kuci,ne plase se bilo kakvog posla.

• Elita
  • Ugled: +29
« Odgovor #7 poslato: 15:14:17, 20.Jul.2010. »
Ja sam naletila na jednog lika koji ima mars u raku, ne djeluje mi kao da je povredljiv. Svadalacki nastrojen, pa  :-\ pomalo, a valjda je izazvan.
Carobnjak, po tvom opisu djevojke, vidim zasto sam mu se svidjela.

Samo sam se ja izenadila, kad sam vijdela da mu je mars u raku, vise bi mi odg. da je u blizancu...po njegovom ponasanju... ???

• System administrator
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #8 poslato: 00:03:41, 21.Jul.2010. »
ne djeluje mi kao da je povredljiv. Svadalacki nastrojen, pa  :-\ pomalo, a valjda je izazvan.
U drugom delu rečenice si odgovorila sebi...   Napad je najbolja odbrana.  :namigivanje:

• Elita
  • Ugled: +29
« Odgovor #9 poslato: 00:11:20, 21.Jul.2010. »
Dobro, samo jos da mi je skontati cime je to izazvan!? :-\ Ili jos bolje pitanje, kako ispraviti?  :-[

Otom-potom, sorry za  (offtopic) necu vise.
« Najnovija izmena:: 00:14:14, 21.Jul.2010. Alicia »