Novo na forumu: <div style="background-color: none transparent;"><a href="http://www.rsspump.com/?web_widget/rss_ticker/news_widget" title="News Widget">News Widget</a></div> 24. Jul, 2014.god.
Loading...

Tema: Venera konjukcija kvadrat opozicija Uran (0,90,180)  (Pročitano 10187 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
  • Korisnik
  • *
  • Ugled: +0
Odg: Venera konjukcija kvadrat opozicija Uran (0,90,180)
« Odgovor #20 poslato: 23:23:03, 10.Apr.2010. »
Ja sam pokušao da objasnim u prethodnim porukama ali evo da dodam i Maju Lončarić možda neko bude interesovalo...

Venera konjukcija Uran
Poseban osjećajni i erotski život, potreba za slobodom u odnosima, korištenje prilika, diplomacija.
Venera kvadrat Uran
Nestabilan sentimentalni život, trenuci koji obeshrabruju ili tvrdoglavnost, homoseksualnost ili biseksualnost, seksualne deformacije.
Venera opozicija Uran
Utjecaj opisan u kvadratu ovdje je još teži, zakočen seksualni život, nered i nekontrolirani impulsi u erotskom životu. Strasti mogu biti žestoke i nagle a prekidi također. Komponenta homoseksualnosti.

Bez ostalih komponenti natalne karte ova tumačenja nam ništa ne znače!

pozdrav svima
ovo je moj prvi post i radujem se otkrivanju ovog foruma
moja omiljena tema je moja Venera u konjukciji sa Uranom
pa da vam iznesem kako ova konjukcija u mojoj prvoj kuci djeluje na mene
prvenstveno moje veze pocinju kao grom iz vedra neba,muskarac se pojavi doslovno odnikuda,a ne trebam naglasavati da tako i zavrsavaju (Uran-naglo neocekivano)
kada se moj uran osjeti ugrozenim ja redovno bjezim :)
daj mi da disem i nemas brige s menom i mojim Uranom

• Redovni posetilac
  • **
  • Pol: Žensko
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
    • Charobnjak forum
« Odgovor #21 poslato: 21:35:26, 02.Dec.2010. »
Venera konjukcija Uran
Poseban osjećajni i erotski život, potreba za slobodom u odnosima, korištenje prilika, diplomacija.

Pa zaar se ne moze onda kvadrat protumaciti samo obratno...tipa da osoba nema toliku potrebu za slobodom,nego da joj nije problem vezat se i sl... (*o*)
Natalna Karta

• Poznata ličnost
  • Ugled: +1
« Odgovor #22 poslato: 23:11:10, 02.Dec.2010. »
Imam Veneru u opoziciji sa Uranom i uvijek mi nesto fali u vezi, mislim stalno privlacim avanture i komplikovane veze, stalno nesto neobicno, izmore me moji osjecaji i moja ocekivanja i na kraju dobijem iskustvo strasnije od strasnijeg ili jednostavno zbrisem i ostavim sve do cega mi je stalo  (*o*) ma konfuzno..ne znam ni ja sama

• System administrator
  • Pol: Muško
  • Ugled: +100
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #23 poslato: 15:40:19, 03.Dec.2010. »
Venera konjukcija Uran

Pa zaar se ne moze onda kvadrat protumaciti samo obratno...tipa da osoba nema toliku potrebu za slobodom,nego da joj nije problem vezat se i sl... (*o*)
Procitaj prvu stranu ove teme, bice ti jasnije.  :namigivanje:
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Redovni posetilac
  • **
    • Charobnjak forum
« Odgovor #24 poslato: 21:41:19, 03.Dec.2010. »
Pa i procitala sam..:D pitam samo je li se moze i ovako tumacit zato sto je to logicko zakljucivanje...ako je uran-sloboda,orginalnost...revolucije...venera-ljubav,ljepota,umjetnost..a konukcija pozitivan il negativan spoj u zavisnosti koje su planete u pitanju...a kvadrat -borba...kako iznijet zakljucak...proizilazi neukus, neorginalnost...sto i pise na prvoj stranici...onda bi po to istoj logici trebalo da covjek nema problema sa slobodom  (*o*)
Natalna Karta

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum
« Odgovor #25 poslato: 12:44:58, 05.Dec.2010. »
Venera je veza i brak, Uran je sloboda i nezavisnost...
Znaci u kvadratu imamo tvrd odnos izmedju ova dva astroloska tela. Medjusobno pokusavaju da se usklade, jer su na pola izmedju harmonije i disharmonije. Logicno odatle sledi da osoba svoju slobodu i nezavisnost pokusava da uskladi sa vezom,brakom,kompromisom...
Jel sad jasnije?
Važno: Moje privatne poruke ne služe za pružanje tehničke podrške ili odgovaranje na vaša pitanja! Za svako vaše pitanje postoji adekvatan deo foruma.

• Aktivan član
  • **
  • Ugled: +1
« Odgovor #26 poslato: 19:40:25, 05.Dec.2010. »
A gdje je sekstil?

• System administrator
  • Mašina zvana mozak!
    • Facebook
    • Twitter
    • Čarobni forum

• Redovni posetilac
  • **
    • Charobnjak forum
« Odgovor #28 poslato: 23:00:18, 14.Dec.2010. »
Jeste...:D
Natalna Karta